Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Jiří Vondra
zástupce ředitele, učitel
INFMATFYZCmanSemnSEFSEMSEI
 dle domluvy
 368

Nejnovější články

Třída 3. B na psychokurzu v Křižanově

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Jiří Vondra

10 fotografií

3. B se v termínu 19.–21. 11. 2018 zúčastnila psychokurzu v Křižanově. Vedl ho školní psycholog Petr Vaněk. Celým pobytem se neslo hlavní téma Cíle. Uvědomění si vlastních cílů a hledání cest k jejich dosažení. Kurzy s tématem cílů absolvují všechny třetí ročníky a septimy.

Projektový týden sext a druhých ročníků

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Jiří Vondra

Titulní obrázek článku

Přihlašování na projektový týden je ukončeno

V termínu 8.–11. 10. 2018 proběhne na Bigy tradiční projektový týden. Kromě akcí španělské sekce, francouzské sekce, sekce dějepisu a latiny, které pořádají zájezdy do zahraničí, si můžete vybrat z nabídky NEJ, TEV, BIO + ZEM, FYZ + CHE, VV a HV. Stručné anotace najdete v příloze, podrobnější informace budou na nástěnce u auly. Elektronické přihlašování začne v pondělí 1. 10. 2018 ve 20 h  a potrvá 24 hodin.  Bližší informace poskytne prof. Michal Kubíček.

Přílohy

 Informace o projektovém týdnu [426 kB]
Celý článek...

Projekt Edison

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Jiří Vondra

23 fotografií

V pátek 15. 6. 2018 skončil týdenní pobyt sedmi zahraničních studentek (z Číny, Indie, Indonésie, Ruska, Iráku, Kazachstánu a Gruzie) na naší škole. Kromě toho, že navštěvovaly některé hodiny a prezentovaly v angličtině (Alina z Ruska i v němčině) svoje země, kulturu, život mladých, stravovací zvyky a jiné, uspořádaly na závěr v sále B5 tzv. Global Village. Projekt Edison organizuje studentská organizace AIESEC.

Výsledky testování ČŠI v roce 2016/2017

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Jiří Vondra

V loňském školním roce se žáci kvart, septim a třetích ročníků účastnili testování Českou školní inspekcí (ČŠI). Kvarty byly testovány v oblastech Český jazyk, Anglický jazyk a Výchova k občanství. Třetí ročníky a septimy byly testovány v oblasti Informační gramotnost. Žáci kvart ve všech třech oblastech dosáhli lepších výsledků, než byl celostátní průměr, a to i v případě, že se srovnávali pouze se žáky víceletých gymnázií. I žáci třetích ročníků a septim dosáhli výsledků lepších než celostátní průměr. Podrobné informace jsou uvedeny v příloze.

Den církevních škol

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Jiří Vondra

Titulní obrázek článku

Vážení přátelé,

zveme vás na Den církevních škol, který pořádá Biskupství brněnské ve spolupráci s církevními školami brněnské diecéze a za podpory nadačního fondu Credo. Akce se koná 20. září 2017 od 15.00 hodin v Brně na Moravském náměstí.

Na programu budou ukázky ze života a činnosti zúčastněných škol, rozhovory se zajímavými hosty, hudební vystoupení (slovenská skupina Espé) a další. Plakátek akce najdete na https://www.biskupstvi.cz/storage/akt/11236.pdf. Program najdete na https://www.biskupstvi.cz/storage/akt/11236b.pdf.

Den Bigy na stránkách projektu "Člověk a víra"

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Jiří Vondra

Titulní obrázek článku

Den Bigy navštívil fotograf organizace "Člověk a víra" Dušan Kadlec. Fotogalerie ze slavení mše svaté a z hudebního matiné si můžete prohlédnout zde: http://galerie.clovekavira.cz/detail-galerie/7644494a-0c7c-4c56-88c0-a1330d551273 a zde: http://galerie.clovekavira.cz/detail-galerie/f832c225-bba5-4752-aad6-b4f882bf08c6 .

Zařazeno v kategoriích:

Informatika a výpočetní technika
Celý článek...

Virtuální prohlídka