Kontakt
Profilová fotografie
Mgr. Petr Koutný
učitel
Předseda předmětové komise Německý jazyk
NEJKNJKnjnKSJSPJ
 Po 13.3014.20
 161
Nejnovější články
Projekt COMENIUS - studijní pobyt v Madridu

Vydáno: 20. března 2011, 11.41

 | 

Autor: Petr Koutný

15. září 2010, 22.00 – 16. září 2010, 21.59
5 fotografií

Dne 16. září začali svůj tříměsíční studijní pobyt na partnerské škole IES Marqués de Suanzes v Madridu Veronika Čeňková (4.B) a Dominik Pejchar (4.A). Tento pobyt je realizován v rámci programu COMENIUS - Individuální mobilita žáků. Studenti jsou ubytováni v rodinách a navštěvují v hostitelské škole maturitní ročník se zaměřením na humanitní vědy. Již v den příjezdu se uskutečnila přátelská schůzka v hostitelské škole, které se zúčastnili ředitelé obou partnerských škol, koordinátoři projektu, studenti a také jejich hostitelské rodiny. Hned následující den začal na madridské škole nový školní rok a oba naši studenti se tak ihned zapojili do výuky. Přejeme jim hodně úspěchů a příjemně strávený studijní pobyt!

Zařazeno v kategoriích:
Španělský jazyk
Zahraniční spolupráce
Celý článek...
Španělský jazyk – základní informace

Vydáno: 22. září 2010, 11.48

 | 

Autor: Petr Koutný

Vítejte na stránkách španělského jazyka!

Španělština je nejrozšířenější z románských jazyků. Mluví jí přes čtyři sta miliónů lidí po celém světě. Je také jedním z nejvýznamnějších světových jazyků a patří mezi úřední jazyky Evropské unie a mnoha prestižních mezinárodních organizací. Po angličtině je druhým nejpoužívanějším jazykem internetu. Volbou španělštiny se před vámi navíc otevírá bohatý svět rozmanitých kultur Španělska a mnoha zemí nejen Latinské Ameriky. Takže s chutí do studia!

Zařazeno v kategoriích:
Španělský jazyk
Celý článek...
Učebna španělštiny (č. 166)

Vydáno: 31. prosince 2009, 22.00

 | 

Autor: Petr Koutný

2 fotografie

K vybavení učebny patří:

  • dataprojektor
  • multifunkční přehrávač CD, DVD, USB
  • notebook, který lze připojit k internetu
  • nástěnná mapa Španělska
Zařazeno v kategoriích:
Vybavenost
Španělský jazyk
Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna BrnoLingua Centrum - partnerské logoCambridge P.A.R.K. - partnerské logo