Kontakt
Profilová fotografie
Mgr. Jiří Vondra
zástupce ředitele, učitel
INFMATFYZCmanSEFSEMSEI
 dle domluvy
 368
Nejnovější články
Maturita 2020 na Bigy

Vydáno: 6. září 2020, 18.23

 | 

Autor: Jiří Vondra

Titulní obrázek článku

Jarní maturita byla poznamenaná uzavřením škol. Kromě posunutí termínu na červen došlo k vypuštění písemných prací z českého jazyka a literatury a z cizích jazyků ve společné části maturity.

Zařazeno v kategoriích:
Maturita
Úspěchy
Učitelé
Absolventi
Žáci
Celý článek...

V souladu s doporučením MŠMT otevíráme školu pro možnost třídnických hodin a konzultací pro žáky nižšího i vyššího gymnázia, a to od 10. 6. 2020. Podrobné informace včetně rozvrhu konzultační výuky a formuláře čestného prohlášení byly žákům a jejich rodičům zaslány prostřednictvím služby Komens.

Celý článek...
Informace o otevření knihovny

Vydáno: 4. května 2020, 12.21

 | 

Autor: Jiří Vondra

Od úterý 12. 5. 2020 bude otevřena školní knihovna s touto provozní dobou:
Pondělí: zavřeno
Úterý: 8.30-14.00
Středa: zavřeno
Čtvrtek: 8.30-14.00
Pátek: zavřeno

Zařazeno v kategoriích:
Knihovna a infocentrum
Celý článek...
Informace pro rodiče dětí v MŠ

Vydáno: 29. dubna 2020, 12.25

 | 

Autor: Jiří Vondra

V souvislosti s podáním žádosti o poskytnutí individuální dotace z rozpočtu statutárního města Brna za účelem minimalizace dopadů epidemie Covid-19 na předškolní vzdělávání vás informujeme o prominutí školného dětem, a to po dobu platnosti nařízení Rady města Brna o přijetí krizového opatření. Podrobnosti naleznete v mailu.

Zařazeno v kategoriích:
Mateřská škola
Celý článek...
Ocenění Víta Slívy

Vydáno: 12. února 2020, 13.08

 | 

Autor: Jiří Vondra

Titulní obrázek článku

Učitel Biskupského gymnázia Vít Slíva získal cenu města Brna za rok 2019 v kategorii literární činnost. Ocitl se tak ve společnosti dalších 14 osobností, mezi nimiž je např. zpěvačka Eva Pilarová, majitel a trenér hokejové Komety Brno Libor Zábranský nebo ředitel Městského divadla Brno Stanislav Moša. Laureáty mohli navrhovat Brňané, navržených bylo celkem 49 lidí a jeden kolektiv. Z návrhů vybírali radní, ocenění schvalovalo prosincové zastupitelstvo města. Ocenění přebírali ceny z rukou primátorky Markéty Vaňkové 11. února 2020.

Zařazeno v kategoriích:
Český jazyk a literatura
Úspěchy
Učitelé
Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna BrnoCambridge P.A.R.K. - partnerské logo