Vydáno:

|

Autorka: Mgr. Kateřina Krumpholcová

Titulní obrázek článku

Druhý březnový víkend se konal v Pohořelicích turnaj v ultimate frisbee s názvem Dračí líheň. Naši školu úspěšně reprezentovalo družstvo složené ze 3 děvčat a 4 chlapců vyššího gymnázia. Jejich zpráva viz níže.

Družstvu gratulujeme ke krásnému 4. místu i ceně fair play, děkujeme za reprezentaci a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů a hodně štěstí na jarní kvalifikaci turnaje středních škol.

Zpráva:

O víkendu 10.-11.3.2018 jsme se zúčastnili turnaje v ultimate frisbee.  Turnaj Dračí líheň se konal ve sportovní hale v Pohořelicích. Hrálo se v kategorii mixed (2 holky a 3 kluci na hřišti). Konkurencí nám byly týmy z Brna, Pohořelic a Bohumína. V sobotu jsme hráli pět zápasů a dva z nich vyhráli. V neděli jsme ještě dvěma zápasy dohrávali skupinovou fázi. Oba jsme ovládli a dostali se tak do boje o třetí místo. Zápas s domácím týmem se nám nezdařil (7:9), a tak jsme obsadili krásné čtvrté místo z osmi. Zato jsme však vyhráli prestižní cenu Spirit of the game – cena fair.