Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Předmětová komise

Tělesná výchova

Kategorie

 Akce předmětové komise

Předměty

TEV Tělesná výchova
Ilustrační foto
Tělesná výchova – základní informace

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Tomáš Vaněk

Fotbalový turnaj O pohár sokolů

V sobotu dne 4. 10. 2014 se uskutečnil již 15. ročník fotbalového turnaje „O pohár sokolů“. Sešlo se celkem 23 týmů různých věkových kategorií kluků a holek, mužů a žen, pánů a dam.  Odehrálo se 35 zápasů po 15 minutách a bylo předvedeno nespočet fotbalových krás v podobě – vytříbených střel, přesných pasů, dokonalých kliček, nevídaných brankářských zákroků a v neposlední řadě fair play chování a hry.
Jelikož se jednalo o 15. ročník zavítala na náš turnaj i velká hvězda fotbalového nebe Katarský velkoklub. Majitelem tohoto vybroušeného diamantu na koruně světové kopané pod mistrovskou trenérskou taktovkou Mišana Mauza Dáňi není nikdo jiný než šejk Rašíd bin Švizdáni, který přijel při zahájení přímo na hřiště s celým svým týmem (OkB z Bigy) za zvuku Katarské hymny svým šejk-mobilem :).

Všem fotbalistům, fotbalistkám, trenérům a trenérkám, fanouškům a fanynkám, sponzorům, rozhodčím a pořadatelům děkujeme za krásný nejen fotbalový sobotní den a těšíme se na další ročník.

S pozdravem "Rozdávej radost a góly"
organizátoři turnaje Sivák – Mgr. Pavel Vaněk a Grizzly – Mgr. Tomáš Vaněk
 

Fotky jsou k dispozici na internetových stránkách
• www.ctujm.cz
• www.tksokoli.cz

 

Přílohy

 Fotbalový turnaj Opohár sokolů – výsledky [101 kB]

Nejnovější články v kategorii Tělesná výchova

FANTAZIE!!! Po třetí v řadě za sebou obhájen titul mistrů České republiky v branném závodu LEGIE aneb VÍTEJ, ZLATÝ HATTRICKU!!!

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Tomáš Vaněk

11 fotografií

Reprezentační tým Bigy se ve čtvrtek 16. 5. 2024 probojoval do celostátního finále branné soutěže Legie, která probíhala v lanovém centru Proud v Olomouci. Ambice našeho týmu byla obhájit už po třetí zlaté medaile z minulých let. Kdo tuhle soutěž nezná, tak se zde snoubí fyzická zdatnost s historickými vědomostmi a neméně důležitá je sehranost a dokonalá kooperace v týmu.

Zařazeno v kategoriích:

Tělesná výchova
Soutěže
Úspěchy
Žáci
Celý článek...

Virtuální prohlídka