Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Michal Snopek
učitel
ZEMHUCTEVSEZ
 St
 174

Nejnovější články

Bigy zazářilo na krajském finále soutěže Silový čtyřboj SŠ 2022, díl II.

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Michal Snopek

12 fotografií

Užijte si nádherné výsledky našich studentů. Některé jsou opravdu mimořádné!

Zeměpisná exkurze "Cesta mléka"

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Michal Snopek

20 fotografií

„Cesta mléka“

Dne 26.9.2022 naše třída 2.B podnikla zeměpisnou exkurzi s názvem „Cesta mléka“, v jejímž rámci jsme navštívili mlékárnu v obci Polná a také chov Krav v JZD Čikov.

Během exkurze v mlékárně jsme měli možnost si prohlédnout proces zpracování mléka od samotné suroviny, až po hotové výrobky jako třeba sýry. Druhou částí programu pak byla prohlídka kravína s výkladem o chovu tohoto skotu a procesu dojení mléka.

Celá exkurze významně přispěla k rozšíření našeho povědomí ve výše zmíněných oblastech, jakož i k propojení nově nabytých znalostí s informacemi z ostatních oblastí, o kterých se ve škole, zejména pak v geografii, učíme. Díky této skutečnosti byla celá exkurze neocenitelným doplňkem teoretické školní výuky a její konání významným způsobem přispělo k vytváření uceleného obrazu dnešního světa a významnějšímu uvědomění si jeho vzájemné propojenosti.

Adam Ulčák, 2.B

Posilovna na BIGY

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Michal Snopek

Titulní obrázek článku

I v letošním školním roce měli studenti BIGY možnost navštěvovat, ve svém volnu, školní posilovnu. Zájem projevilo přes 40 studentů ve věku od 15 do 19 let. Posilovna byla částečně vybavena speciální gumovou podlahou, multifunkčním strojem a drobným náčiním.

Zařazeno v kategoriích:

Tělesná výchova
Volitelné předměty a kroužky
Vybavenost
Celý článek...

Sportík

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Michal Snopek

2 fotografie

Mgr. Martina Tinková a Mgr. Michal Snopek vedli kroužek pro naše nejmenší děti - školkáčky ve věku 3 - 6 let. Sportík je zaměřený na všestrannou sportovní průpravu. Děti si vyzkoušely gymnastiku, atletiku, florbal, opičí dráhy, TRX, hod na cíl, švihadlo a mnoho jiného ...

 

Zařazeno v kategoriích:

Tělesná výchova
Volitelné předměty a kroužky
Sportovní výkony studentů
Celý článek...

Virtuální prohlídka