Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Pavel Kubíček
učitel
Třídní učitel 4.B. 
NVNEJOVKnjnHUCZSV
 Čt
 233

Nejnovější články

Mladá krev z BiGy

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Kubíček

8 fotografií

Začátek adventu se rozhodlo 19 studentů a studentek přivítat společným darováním krve. 

Zařazeno v kategoriích:

Náboženství
Environmentální aktivity
Základy společenských věd
Celý článek...

Přednáška Jana Kysely

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Kubíček

4 fotografie

Pan prof. JUDr. Jan Kysela , Ph.D., DSc. přednesl 12.4. 2023 na naší škole přednášku týkající se ústavněprávního zakotvení prezidentského úřadu.

Červená středa - #RedWednesday

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Kubíček

Titulní obrázek článku
 – 

Ve středu 25. listopadu 2020 si budeme připomínat všechny, kdo jsou ve světě pronásledováni pro své náboženské přesvědčení.

Debata s Erikem Taberym

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Kubíček

 – 
20 fotografií

V úterý 3. 3. 2020 se konala v aule naší školy beseda se šéfredaktorem týdeníku Respekt panem Erikem Taberym. Pan Tabery si ve svém nabitém programu našel čas na naši školu a byl ochotný k nám z Prahy přijet jen pro to, aby mohl v devadesátiminutové debatě studentům zodpovědět položené dotazy.  Za tuto velkorysost mu velmi děkujeme, těšíme se na případné další setkání a panu Taberymu i Respektu přejeme zdar.

Workshop našich studentek na ZŠ Novolíšeňská

Vydáno:

 | 

Autor: Mgr. Pavel Kubíček

 – 
5 fotografií

Po podzimním Projektovém týdnu na mediální téma vznikla mezi účastníky z 2. ročníků a sext myšlenka, že bychom mohli něco (nejen) z absolvovaného programu poslat dál, ideálně k těm, pro které možná nejsou informace z oblasti sociálních sítí a médií snadno dostupné. Nápad dlouho krystalizoval, ale nakonec jsme díky vstřícnosti paní učitelky Radky Šlapanské zrealizovali v úterý 3.3. 2020 na ZŠ Novolíšeňská workshop pro žáky 8. tříd na téma Média a my. Zdá se, že workshop měl úspěch a že se nám nabízí možnost v podobně zaměřených aktivitách pokračovat. Velké poděkování patří výše uvedené paní učitelce a našim studentkám Adéle Vejvalkové, Marii Kalinové, Anně Štěpánkové, Barboře Grůzové (2.A) a Karolíně Podivínské (2.C), které vytvořily pro osmáky dvouhodinový program. 

Virtuální prohlídka