Mateřská škola – základní informace

Vydáno: 19. října 2014 17.16

 | 

Autorka: Lucie Chytilová

Titulní obrázek článku

Zápis

Zápis dětí do MŠ se uskuteční 13. 5. 2020 v  dopoledních hodinách  10:00 - 12:00 a v odpoledních hodinách od 13:30 do 15:30. Přijďte prosíme s dítětem, žádostí a dotazníkem (viz. dokumenty). 

Vzhledem k mimořádné situaci spojené s momentální pandemií může dojít ke změně termínu a způsobu zápisu! Veškeré změny se dozvíte z těchto webových stránek. 

Telefonní číslo do MŠ 603 270 223
Vedoucí učitelka Mgr. Hana Kosíková

„Já jsem světlo světa“

Děti, které jsou vychovávány v radosti a v pozitivním nazíráním na svět, by měly být malá světélka.

Mateřská škola vyučuje podle svého školního vzdělávacího programu, sestaveného v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání, který bude propojen s duchovním obsahem, jehož cílem je utváření předpokladů pro zdravý vývoj dítěte. Děti jsou vedeny nenásilnou formou ke vztahu a komunikaci s Bohem, formou písniček nebo spontánních modliteb vlastními slovy, budou seznamovány s obsahem Bible a s křesťanskými svátky.

Důležité je, aby si děti postupně uvědomovaly, že vztah k Bohu pro ně může být velkým bohatstvím, posilou a inspirací pro život.

Nejnovější články v kategorii
Perličky

Vydáno: 9. března 2020 14.08

 | 

Autorka: Lucie Chytilová

Holčička si jde přidat oběd a povídá paní kuchařce: "To je tak dobrý, že bych klidně blinkala!" :)

Zařazeno v kategoriích:
Mateřská škola
Perličky
Celý článek...
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna Brno