Bigy logo
Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola

Profilová fotografie
Mgr. Ilona Doleželová
učitelka
CMASHVMATSemnHVSEM
 Čt
 253

Nejnovější články

Krok za oponu: Řecké pašije Bohuslava Martinů

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

9 fotografií

Ve středu 22. února 2023 dopoledne skupiny HV tříd 2. A a 2. C za doprovodu prof. Ilony Doleželové a Jolany Němcové absolvovaly edukační program Krok za oponu - opera Řecké pašije skladatele Bohuslava Martinů, který nám nabídla lektorka Eliška Pruh Dočkalová spolu s operní dramaturgyní Patrícií Částkovou z Národního divadla Brno.

Plačící fontána

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

3 fotografie

V pondělí 7. listopadu se skupina HV třídy QA (12 žáků) za doprovodu prof. Jolany Němcové a paní asistentky Olgy Ježkové
vydala (na pozvání Mgr. Petra Julíčka, vedoucího pěveckého oddělení Konzervatoře Brno) do Koncertního sálu Leoše Janáčka (nový od r.  2019). 

Zde jsme shlédli inscenaci PLAČÍCÍ FONTÁNA, kterou připravilo Operní studio Konzervatoře Brno ve spolupráci s Národním divadlem Brno na objednávku Mezinárodního operního a hudebního festivalu Janáček Brno 2022 (premiéra byla 6. 11. 2022 v 11:00 v Redutě).

Kulturní kalendář kabinetu hudební výchovy v divadelní sezóně NdB 2022/2023

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

Titulní obrázek článku

Kabinet hudební výchovy srdečně zve studenty, zaměstnance BIGY a kulturní nadšence do Národního divadla Brno i v tomto školním roce. Lístky na představení můžete objednávat v kabinetu hudební výchovy.

Filmový cyklus (nejen) pro středoškoláky 2022/2023

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

Titulní obrázek článku

Přijměte pozvání na další ročník Filmového cyklu (nejen) pro středoškoláky, který proběhne opět v kině Lucerna na Minské 19, Brno-Žabovřesky. Cyklus se zde uskuteční ve třech představeních (úterý, středa nebo čtvrtek), takže si můžete vybrat, který den se vám hodí více. Vámi vybraný den  je pak třeba dodržovat. Začátky promítání jsou vždy v 18 hodin a permanentka celého cyklu stojí 720Kč. 

Přehled snímků spolu s termíny najdete na   http://www.kinolucerna.info/klient-1427/kino-319/stranka-17034

 

Permanentku na filmový cyklus je možné zakoupit v kabinetu HUV u I. Doleželové do 16. září.


 

Filmový cyklus (nejen) pro středoškoláky 2021/2022

Vydáno:

 | 

Autorka: Mgr. Ilona Doleželová

Přijměte pozvání na další ročník Filmového cyklu (nejen) pro středoškoláky, který proběhne opět v kině Lucerna na Minské 19, Brno-Žabovřesky. Cyklus se zde uskuteční ve třech představeních (úterý, středa nebo čtvrtek), takže si můžete vybrat, který den se vám hodí více. Vámi vybraný den  je pak třeba dodržovat. Začátky promítání jsou vždy v 18 hodin a permanentka celého cyklu stojí 580Kč. 

Přehled snímků spolu s termíny najdete na   http://www.kinolucerna.info/klient-1427/kino-319/stranka-17034

Permanentku na filmový cyklus je možné zakoupit v kabinetu HUV u I. Doleželové do 24. září.

 

Virtuální prohlídka