Středoškolský atletický pohár Corny 2010

|

Autor: Mgr. Jakub Zatloukal

–
2 fotografie

Naše škola se jako každoročně zúčastnila SŠ atletického poháru Corny, jehož městské kolo proběhlo 22.9. 2010 v Brně na hřišti Moravské Slavie na ulici Vojtově.

Veronika Sedláčková Sp.A

vybojovalo 1. místo v městském kole v konkurenci 20 dalších družstev a postoupilo do krajského kola.

Březina Jiří Sp.B

se umístila na pěkném 9. místě v konkurenci celkem 23 družstev. Výborného výsledku dosáhl Robert Míč, který zvítězil v běhu na 1500m.

Všichni naši studenti podali dobré výkony a tak důstojně reprezentovali naší školu.

Krajské kolo Corny poháru 30. září 2010 v Břeclavi

Družstvo děvčat postoupilo do krajského kola atletického poháru a ve stejném složení vybojovalo skvělé 4. místo na atletickém ovále v Břeclavi. Konkurence nebyla tak početná, ale o to silnější. Ze sedmi družstev (vítězů městských kol) je naše umístění výborné.

Doprovázeni byli Mgr. Bílkovou na městském kole, na krajském kole Mgr. Punčochářovou.