Kontakt

Bigy získalo akreditaci pro program Erasmus+ (2021–2027)

Vydáno: 11. března 2021, 18.23

 | 

Autor: Jiří Vondra

Titulní obrázek článku

Akreditace organizací ve školním vzdělávání je jednou z novinek nového programu Erasmus+ pro roky 2021–2027. Biskupské gymnázium a mateřská škola podalo žádost o akreditaci v říjnu 2020 a tato žádost byla schválena. 

Akreditace organizací ve školním vzdělávání je jednou z novinek nového programu Erasmus+ pro roky 2021–2027. Žádají o ni školy, které mají v plánu se zapojit do mezinárodních projektů mobilit. Výhoda akreditace spočívá ve zjednodušeném procesu předkládání žádostí o grant.

Biskupské gymnázium a mateřská škola podalo žádost o akreditaci v říjnu 2020 a tato žádost byla schválena. Podmínkou udělení akreditace byl sestavený Plán Erasmus zaměřený na další rozvoj školy, který je zárukou vysoce kvalitních mobilit v rámci projektů KA1 v programu Erasmus+. Akreditace tedy pro nás znamená větší pravděpodobnost získání grantu na projekty v novém programovém období Erasmus+ 2021–2027.

Děkujeme všem, kteří se na podání žádosti podíleli. 

Zařazeno v kategoriích:
Zahraniční spolupráce
Učitelé
Úspěchy
Finančně gramotná školaBigy je eTwinningová školaInterreg Rakousko - Česká republikaEvropská unieKřesťanská pedagogicko-psychologická poradna BrnoLingua Centrum - partnerské logoCambridge P.A.R.K. - partnerské logo